منو
سبد خرید

دیتالاگر

تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/S
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/Sاین محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم بدون مودم داخلی و با ورودی سیمکارت apn اختصاصی با دو عدد رله خروجی و یک خرو..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/W
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/W این محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم با  مودم داخلی و بدون سیمکارت با دو عدد رله خروجی و دو ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/WM
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/WMاین محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم بامودم داخلی و بدون سیمکارت با یک عدد رله خروجی و یک خروجی RS485 و یک ورودی دیجیتال ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/WR
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/WR این محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم با  مودم داخلی و بدون سیمکارت با دو عدد رله خروجی و دو&nbs..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)