منو
سبد خرید

رگولاتور

رگولاتور بانک خازنی و مشخصات خرید آن

در اکثر کارخانه ها و مصارف صنعتی توانهای غیر مفید یا راکتیو مشکلات زیادی را فراهم می آورد و باعث می شود که این ارگانها هزینه های زیادی را متحمل شود

و برای جبران سازی این توانها مرسوم ترین روش استفاده از بانکهای خازنی می باشد.

یکی از مهمترین تجهیزات بانک خازنی رگولاتورها هستند.

این تجهیز ارزشمند به طور کلی جریان و ولتاژ را به طور دائم تحت کنترل قرار می دهد و بر اساس اختلاف فاز این دو کمیت توان راکتیو را محاسبه و مقدار خازن مورد نیاز را وارد مدار می کند و در صورت نیاز از مدار خارج می کند.

برای نصب رگولاتور بانک خازنی نیاز به یک ترانس جریان می باشد که در نزدیک ورودی اصلی رو یکی از هادیها قرار میگیرد و با استفاده از مقایسه ولتاژ وجریان و محاسبه اختلاف فاز میتواند میزان توان راکتیو را محاسبه کند.

رگولاتورها معمولا دارای چند پله هستند که در صورت نیاز بصورت پله ای مقدار خازن موجود در مدار را زیاد یا کم مینماید انواع رگولاتورها ممکن است 4/6/8/12 پله داشته باشد

البته رگولاتورهای هوشمند نیز وجود دارد که از یک پله تا 12 پله قابل تنظیم است.

شما میتوانید جهت خرید و آشنایی هرچه بیشتر با رگولاتورهای بانک خازنی با قسمت فنی فروشگاه زاگرس صنعت در ارتباط باشید.

 

تولید کننده: زایلوگ مدل: AL 2020
رگولاتور بانک خازنی هوشمند زایلوگرگولاتور هوشمند دارای نمایشگر LCD زایلوگساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران استاین رگولاتور هوشمند یک دستگاه کنترل اتوماتیک واحد خازنی است که جهت تامین توان راکتیو به صورت اتوماتیک  خازنها را وارد مدار می کند و این عمل باعث بهبود ضریب توان یا پاور فا..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 12 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی استو یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 4 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی است.و یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 6 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی استو یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای خ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 8 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی استو یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای خ..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)