منو
سبد خرید

رگولاتور خازنی

رگولاتور بانک خازنی و مشخصات خرید آن

در اکثر کارخانه ها و مصارف صنعتی توانهای غیر مفید یا راکتیو مشکلات زیادی را فراهم می آورد و باعث می شود که این ارگانها هزینه های زیادی را متحمل شود

و برای جبران سازی این توانها مرسوم ترین روش استفاده از بانکهای خازنی می باشد.

یکی از مهمترین تجهیزات بانک خازنی رگولاتورها هستند.

این تجهیز ارزشمند به طور کلی جریان و ولتاژ را به طور دائم تحت کنترل قرار می دهد و بر اساس اختلاف فاز این دو کمیت توان راکتیو را محاسبه و مقدار خازن مورد نیاز را وارد مدار می کند و در صورت نیاز از مدار خارج می کند.

برای نصب رگولاتور بانک خازنی نیاز به یک ترانس جریان می باشد که در نزدیک ورودی اصلی رو یکی از هادیها قرار میگیرد و با استفاده از مقایسه ولتاژ وجریان و محاسبه اختلاف فاز میتواند میزان توان راکتیو را محاسبه کند.

رگولاتورها معمولا دارای چند پله هستند که در صورت نیاز بصورت پله ای مقدار خازن موجود در مدار را زیاد یا کم مینماید انواع رگولاتورها ممکن است 4/6/8/12 پله داشته باشد

البته رگولاتورهای هوشمند نیز وجود دارد که از یک پله تا 12 پله قابل تنظیم است.

شما میتوانید جهت خرید و آشنایی هرچه بیشتر با رگولاتورهای بانک خازنی با قسمت فنی فروشگاه زاگرس صنعت در ارتباط باشید.

 

تولید کننده: زایلوگ مدل: AL 2020
رگولاتور بانک خازنی هوشمند زایلوگرگولاتور هوشمند دارای نمایشگر LCD زایلوگ،ساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران است. این رگولاتور هوشمند یک دستگاه کنترل اتوماتیک واحد خازنی است که جهت تامین توان راکتیو به صورت اتوماتیک  خازنها را وارد مدار می کند و این عمل باعث بهبود ضریب توان یا پاور فاک..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی زایلوگ کد RPC01رگولاتور خازنی در پله های8،6،4 و 12 عرضه می شود.امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارد.از مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی است.یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهی..
0 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)