منو
سبد خرید

دیتاکام DATAKOM

دیتاکام DATAKOM

DATAKOM


    دیتاکام در سال 1988 به عنوان یک خانه طراحی الکترونیک متشکل از 3 نفر تأسیس شد که به طور انحصاری خدمات طراحی دستگاه های الکترونیکی را ارائه می دهد.
 دیتاکام بخش تولید خود را در سال 1990 تاسیس کرد. از سال 1994 این شرکت استراتژی طراحی و تولید محصولات خود شرکت را اتخاذ کرده است. امروزه Datakom یکی از بازیگران برتر در بخش الکترونیک ژنراتور است و بزرگترین سبد محصولات را در بازار ارائه می دهد.

دیتاکام قصد دارد در زمینه های کیفیت انرژی، نظارت بر شبکه انتقال و توزیع برق به همراه تجزیه و تحلیل و گزارش ردپای کربن پیشرفت کند.اکثر محصولاتی که اخیراً در Datakom طراحی شده اند، ارتباطات مبتنی بر اینترنت را ارائه می دهند. این دستگاه ها به طور مستقیم و بدون ماژول اضافی به سرویس مانیتورینگ اینترنتی Rainbow SCADA متصل می شوند. Rainbow SCADA نیازی به نصب ندارد و به طور مکرر ویژگی های جدیدی را اضافه می کند که حداقل هزینه مالکیت را ارائه می دهد.دیتاکام دارای بخش های طراحی، تولید، پشتیبانی فنی، فروش و پس از فروش در محل است که باعث کاهش هزینه های تولید و ارائه خدمات با کیفیت بهتر به مشتریان خود می شود. 

دیتاکام به رضایت مشتری بدون قید و شرط اعتقاد دارد. این شرکت تنها از با کیفیت ترین مواد استفاده می کند و دائماً به دنبال بهبود کیفیت محصولات است. دیتاکام مفتخر است که اصالت خود را در بازار حفظ کرده و در عین حال با گام های محکم و محکمی در جهت اهداف شرکت حرکت می کند.

فروشگاه زاگرس صنعت سال هاست که در زمینه تجهیزات برق اضطراری و ژنراتور برق شهر فعالیت دارد، یکی از مهم ترین محصولات بردهای دیزل ژنراتور دیتاکام می باشد، مشتریان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.