منو
سبد خرید

زایلوگ

زایلوگ

شرکت زایلوگ  

شرکت زایلوگ در سال 1367 تاسیس گردیده و در زمینه خدمات فنی و مهندسی در حوزه برق و الکترونیک شروع به فعالیت نمود.در سال 1372 به عنوان اولین شرکت تولیدکننده میترهای دیجیتال با تولید انواع میترهای تابلویی شامل آمپرمتر،ولت متر،وات متر و ......وارد بازار دستگاه های اندازه گیری تابلویی گردید.برخی از محصولات شرکت دارای تاییدیه های پژوهشگاه نیرو بوده و همچنین این شرکت با شعار تولید ملی و حمایت از تولید داخلی تمام فعالیت های مربوط به طراحی نرم افزار ، ساخت و تولید را در داخل کشور انجام داده و یک محصول تمام ایرانی ارایه می دهد.برندهای alfa,zilug,aksa محصولات ساخت این شرکت میباشند.

 

ازمحصولات شرکت زایلوگ می توان به اقلام زیر اشاره کرد.

-مولتی فانکشن پاور متر با دیتالاگر زایلوگ zmp8800+/WM

اندازه گیری کمیت های مربوط به  Power quality از جمله محاسبه هارمونیکها برای 11،12،13،71،72،73 به صورت مجزا تا هارمونیک 132 ام

برای آشنایی بیشتر با محصول و خرید اینجا کلیک  کنید.

-مولتی فانکشن پاور متر با دیتالاگر زایلوگ zmp8800/S

اندازه گیری ولتاژها نسبت به نول و نسبت به همدیگر به صورت True-RMS

برای آشنایی با محصول و خرید اینجا کلیک کنید.

مولتی فانکشن پاورمتر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/WR

نمایش واحدهای اندازه گیری با انتخاب واحد مناسب (کیلو-مگا) به طور خودکار

برای آشنایی با محصول و خرید اینجا کلیک کنید.

مولتی فانکشن پاورمتر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/W

اندازه گیری جریان های سه فاز و دارای ورودی مستقل جهت ترانس جریان نول 

برای آشنایی با محصول و خرید اینجا کلیک کنید.

-رگولاتور بانک خازنی هوشمند زایلوگ

حداکثر 12 پله و دارای رله آلارم و رله فن میباشد،اندازه گیری هارمونیک (THDI-THDV) و اندازه گیری همه کمیت های مربوط به توان،شناسایی خودکار پله های خازنی و همچنین دارای پورت Modbus می باشد.

برای آشنایی بیشتر و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

-رگولاتور بانک خازنی 4تا 12 پله زایلوگ

رگولاتور بانک خازنی تمام خودکار با نمایشگر سون سگمنتی،دارای دو حالت کارکرد تمام خودکار و قابلیت تنظیم،پشتیبانی از تمامی مدهای چینش خازن ها،نمایش مقدار ظرفیت خازن تشخیص داده شده برای هر پله در حالت خودکار.

برای آشنایی بیشتر و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

-مولتی متر سه فاز ZM1100 و مولتی متر سه فاز زایلوگ  ZMP2200

تنظیم ثانویه ترانس جریان به 1 یا 5 ، تنظیم اولیه از 1 تا 5000 آمپر ، امکان ایجاد منوی PT برای پست های دارای مبدل ولتاژ

برای آشنایی بیشتر و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

-مولتی متر تکفاز زایلوگ  ZMP3300

اندازه گیری همزمان و نمایش جریان،ولتاژ،کسینوس فی،فرکانس و توان شبکه تکفاز در یک دستگاه با ورودی مستقل و ایزوله جریان و ولتاژ،با دامنه اندازه گیری فرکانس از یک هرتز الی یک کیلو هرتز

برای آشنایی بیشتر و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

-مولتی متر سه فاز زایلوگ ZMP4400

قابلیت اندازه گیری و نمایش کمیتهای شبکه سه فاز مثل جریان ها،ولتاژهای فاز به نول،فاز به فاز،کسینوس فی،فرکانس،توان اکتیو،توان راکتیو،توان ظاهری،تنظیم ترانس جریان از 1 آمپر تا 5000 آمپر را دارد.

برای آشنایی بیشتر و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

فروشگاه زاگرس صنعت نماینده رسمی و عامل فروش محصولات زایلوگ آماده ارایه خدمت به مشتریان عزیز می باشد.

 

تولید کننده: زایلوگ مدل: AL 2020
رگولاتور بانک خازنی هوشمند زایلوگرگولاتور هوشمند دارای نمایشگر LCD زایلوگ،ساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران است. این رگولاتور هوشمند یک دستگاه کنترل اتوماتیک واحد خازنی است که جهت تامین توان راکتیو به صورت اتوماتیک  خازنها را وارد مدار می کند و این عمل باعث بهبود ضریب توان یا پاور فاک..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی زایلوگ کد RPC01رگولاتور خازنی در پله های8،6،4 و 12 عرضه می شود.امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارد.از مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی است.یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهی..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP 1100
سوپر مولتی متر zmp 1100 محصول شرکت زایلوگ از ایران می باشد.مشخصات فنی سوپر مولتی متر zmp 1100 به شرح زیر می باشد.دستگاه سوپر مولتی متر زایلوگ کمیتهای( جریانها،ولتاژها،کسینوس فی،فرکانس، توانها) را در شبکه سه فاز اندازه و نمایش می دهدقابلیت تنظيم ثانويه ترانس جريان به 1 يا 5 آمپر ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP 2200
سوپر مولتی متر zmp 2200 محصول شرکت زایلوگ از ایران می باشد.مشخصات فنی سوپر مولتی متر zmp 2200 به شرح زیر می باشد.دستگاه سوپر مولتی متر زایلوگ کمیتهای( جریانها،ولتاژها،کسینوس فی،فرکانس، توانها) را در شبکه سه فاز اندازه و نمایش می دهدقابلیت تنظيم ثانويه ترانس جريان به 1 يا 5 آمپر ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/S
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/Sاین محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم بدون مودم داخلی و با ورودی سیمکارت apn اختصاصی با دو عدد رله خروجی و یک خرو..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/W
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/W این محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم با  مودم داخلی و بدون سیمکارت با دو عدد رله خروجی و دو ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/WM
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/WMاین محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم بامودم داخلی و بدون سیمکارت با یک عدد رله خروجی و یک خروجی RS485 و یک ورودی دیجیتال ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800+/WR
مولتی فانکشن پاور متر و دیتالاگر زایلوگ ZMP8800+/WR این محصول ساخت کشور ایران و داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران می باشد.برخی از ویژگی های این کلید شامل موارد زیر می باشد: سیستم با  مودم داخلی و بدون سیمکارت با دو عدد رله خروجی و دو&nbs..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP3300
مولتی متر تکفاز ZMP3300  زایلوگمولتی متر تکفاز تیپ 3300 ZMP ساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران می باشد.مشخصات فنی دستگاه  به شرح زیر می باشد.-اندازه گیری و نمایش جریان،ولتاژ،کسینوس فی،فرکانس و توان شبکه تکفاز به صورت همزمان در یک دستگاه باورودی مستقل وایزوله صورت می گیرد.-جریان..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: zmp 4400
مولتی متر سه فاز ZMP4400 زایلوگ داراي سه رديف نمايشگر اندازه گيري و نمايش ولتاژهاي فاز به نول و فاز به فاز اندازه گيري جريان هر سه فاز اندازه گيري توان اكتيو و توان راكتيو اندازه گيري توان ظاهري اندازه گيري فركانس هر فاز اندازه گيري ضريب توان ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZRM6600
ساعت نجومی زایلوگ ZRM6600 ویژگی های مهم این دستگاه :  توانایی کارکرد بر اساس طول و عرض جغرافیایی  دارای پورت RS485 و پروتکل مدباس برای امکان تنظیم و کنترل از راه دور  دارای نمایشگر ال سی دی گرافیکی  دارای باتری قابل تعویض دارای منب..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZRM1100
مولتی متر 3 فاز ریلی زایلوگ ZRM1100 این محصول کوچکترین مولتی متر 3 فاز ایرانی است. قابلیت اندازه گیری کلیه کمیت های الکتریکی شبکه سه فاز از جمله جریان ، ولتاژ ، ضریب توان ، هارمونیک ها ، توان ها و ...... را دارد.همچنین این محصول دارای تغذیه سوئیچینگ و نمایشگر شفاف ال سی دی گرافیکی ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)