منو
سبد خرید

زایلوگ

زایلوگ

شرکت زایلوگ

شرکت زایلوگ تولید کننده انواع کانترهای دیجیتال جهت اندازه گیری انواع کمیت ها و سنجش آنها می باشد.

نزدیک سی سال به صورت مستمر در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی و انواع مولتی فانکشن دیتالاگر،رگولاترهای بانک خازنی،تجهیزات کنترل دما(ترمومتر و ترموستات)فعالیت داشته و همچنین این شرکت با تولید سری جدید محصولات آکسا،آلفا و زایلوگ خدمتی جدید در عرصه تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون به مشتریان و تولید داخل نموده است.

فروشگاه زاگرس صنعت نماینده رسمی محصولات زایلوگ اقدام به ارائه این محصولات به صورت انلاین و فروش حضوری واقع در لاله زار تهران و ارسال به تمام نقاط ایران نموده است.

دیتالاگر،پاور آنالایزر 8800E زایلوگ
ناموجود
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP8800E
دیتالاگر،پاور آنالایزر 8800E زایلوگساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران می باشد. این دستگاه  به نامهای مولتی فانگشن،پاور آنالایزر،دستگاه ثبات،دیتا لاگر نیز معروف است.بخشی از مشخصات فنی پاور آنالایزر و یا دیتالاگر 8800E به شرح زیر استاندازه گیری و نمایش و ثبت همه کمیتهای شبکه سه ف..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: AL 2020
رگولاتور بانک خازنی هوشمند زایلوگرگولاتور هوشمند دارای نمایشگر LCD زایلوگساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران استاین رگولاتور هوشمند یک دستگاه کنترل اتوماتیک واحد خازنی است که جهت تامین توان راکتیو به صورت اتوماتیک  خازنها را وارد مدار می کند و این عمل باعث بهبود ضریب توان یا پاور فا..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 12 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی استو یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 4 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی است.و یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 6 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی استو یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای خ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: RPC01
رگولاتور خازنی 8 پله زایلوگ کد RPCO1امروزه در اکثر کارخانه جات و تاسیسات مساله توانهای راکتیو بسیار مهم است و هزینه های بسیار زیادی را در بر دارداز مهمترین اقدامات مقابله با این مشکل طراحی بانکهای خازنی استو یکی از کارامد ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بانکهای خازنی رگولاتورهای خ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP 1100
سوپر مولتی متر zmp 1100 محسول شرکت زایلوگ از ایران می باشد.مشخصات فنی سوپر مولتی متر zmp 1100 به شرح زیر می باشد.دستگاه سوپر مولتی متر زایلوگ کمیتهای( جریانها،ولتاژها،کسینوس فی،فرکانس، توانها) را در شبکه سه فاز اندازه و نمایش می دهدقابلیت تنظيم ثانويه ترانس جريان به 1 يا 5 آمپر ..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: ZMP3300
مولتی متر تکفاز ZMP3300  زایلوگمولتی متر تکفاز تیپ 3300 ZMP ساخت شرکت زایلوگ واقع در ایران می باشد.مشخصات فنی دستگاه  به شرح زیر می باشد.-اندازه گیری و نمایش جریان،ولتاژ،کسینوس فی،فرکانس و توان شبکه تکفاز به صورت همزمان در یک دستگاه باورودی مستقل وایزوله صورت می گیرد.-جریان..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: zmp 4400
مولتی متر سه فاز 4400 زایلوگداراي سه رديف نمايشگر اندازه گيري و نمايش ولتاژهاي فاز به نول و فاز به فاز اندازه گيري جريان هر سه فاز اندازه گيري توان اكتيو و توان راكتيو اندازه گيري توان ظاهري اندازه گيري فركانس هر فاز اندازه گيري ضريب توان براي هر فاز تنظيم اوليه ترانس جريان از 1..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: 96 زایلوگ
فروش ولت متر دیجیتال 96 زایلوگیکی از مهمترین و کاربردی ترین تجهیزات اندازه گیری ولت متر می‌باشد. ولت متر دیجیتال 96 زایلوگ با طراحی فوق العاده، صفحه نمایش مناسب و کارایی بالا بوده است. ولت متر دیجیتال 96 زایلوگ با ولتاژهای مستقیم و متناوب با هر شکل موج قابل ارائه می‌باشد. این محصول مجهز به تایمر..
0 تومان
تولید کننده: زایلوگ مدل: zmp8800+
پاور آنالایزر یا دیتالاگر 8800 پلاس برند زایلوگ ساخت کشور ایران داراي تاييديه پژوهشگاه نیرو و توزيع برق تهران،دارای ترموستات، ال سی دی اختصاصی، باتری قابل تعویض،تنظیم قرائت وآپدیت از راه دور،ایجاد امکان قرائت سایر تجهیزات مجهزبه پروتکل مدباس ازر اه دور،ورودی جریان ن..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)