منو
سبد خرید

شرکت الکتروکاوه

شرکت الکتروکاوه

الکتروکاوه

شرکت الکتروکاوه در سال 1361 توانست با اخذ مجوز جهت تولید کلیدهای گردان تابلویی،گروه صنعتی الکتروکاوه را تاسیس و در سال 1365 فعالیت های تولیدی خود را به طور رسمی آغاز نمود.

در سال 1370 با تولید کلیه قطعات به خودکفایی رسید و موفق به تولید کلیدهای گردان تابلویی از 12 آمپر تا 630 آمپر در حالت های مختلف شددر حال حاضر گروه صنعتی الکتروکاوه تولیدات خود را با تکنولوژی روز دنیا مطابقت داده و طرح جدیدی از کلیدهای گردان،کلیدهای قابل قطع زیر بار چنج آور،کلیدهای محافظ موتور،کلیدهای مینیاتوری و.....به سبد تولیدات خود اضافه نموده است.

کارخانه های این شرکت در شهرهای قزوین و ساوه میباشد.

محصولات تولیدی الکتروکاوه مطابق با استانداردهای بین المللی IEC تولید می شوند و همچنین دارای تاییدیه های ملی از سازمان استاندارد ملی ایران می باشد.تولیدات الکتروکاوه در زمینه کلیدهای تابلویی از بهترین محصولات در ایران و منطقه است.

محصولات الکترو کاوه عبارتند از:

- کلیدهای اتوماتیک کمپکت از 16 تا 1250 آمپر

- کلیدهای گردان و سلکتوری از 12تا 630 آمپر

- کلیدهای مینیاتوری از 2 تا 125 آمپر،AC/DC ،از4/5 تا 15 کیلو آمپر

- کلیدهای محافظ جریان نشتی (محافظ جان )2و 4 پل، از 16 تا 63 آمپر

- کنتاکتورهای از 6 تا 630 آمپر با رله بی متال

- انواع رله های الکترونیکی حفاظت و مانیتورینگ

- کلیدهای اتوماتیک حفاظت موتور (کلید حرارتی ) از 0/16 تا 80 آمپر

- برقگیرهای فشار ضعیفاز 20 تا 60 کیلو آمپر

- انواع نگهدارنده فیوز سیلندری فشار ضعیف فشار ضعیف یا سکسیونر فیوز (10*38) و (14*51)

فروشگاه زاگرس صنعت نماینده رسمی فروش محصولات الکتروکاوه و آماده عرضه این محصولات به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان عزیز می باشد.

تولید کننده: شرکت الکتروکاوه مدل: EP
کلید مینیاتوری تکفاز الکتروکاوهاین کلید مینیاتوری یا فیوز مینیاتوری توسط کارخانه الکتر کاوه به دو صورت AC و DC در قدرت قطهای 4.5KA،6KA,10KA تولید می گردد.همچنین شرکت الکترو کاوه کلید مینیاتوری را به طور معمول از 2 آمپر تا 63 تولید میکند.و با توجه به نیاز بازار برق صنعتی و تابلو..
0 تومان
تولید کننده: شرکت الکتروکاوه مدل: EP
کلید مینیاتوری سه فاز الکتروکاوهکلیدهای مینیاتوری سه فاز توسط کارخانه الکترو کاوه به دو صورت AC و DC در قدرت قطعهای  4.5KA،6KA,10K،15kA تولید می گردد. همچنین شرکت الکترو کاوه کلید مینیاتوری را به طور معمول از 6 آمپر تا 63 تولید میکند. با توجه به نیاز بازار ..
0 تومان
تولید کننده: شرکت الکتروکاوه مدل: EP
کلید مینیاتوری تکفاز و نول الکتروکاوهکلیدهای مینیاتوری تک فاز و نول کاوه توسط کارخانه الکترو کاوه به دو صورت AC و DC در قدرت قطعهای  6KA,10kA تولید می گردد. همچنین شرکت الکترو کاوه کلید مینیاتوری را به طور معمول از 6 آمپر تا 63 تولید میکند.شرکت الکترو کاوه با توجه به نیاز بازا..
0 تومان
تولید کننده: شرکت الکتروکاوه مدل: EP
کلید مینیاتوری سه فاز و نول الکتروکاوهکلیدهای مینیاتوری سه فاز و نول و کلید مینیاتوری چهار پل کاوه توسط کارخانه الکترو کاوه به دو صورت AC در قدرت قطع 6KA تولید می گردد. همچنین شرکت الکترو کاوه کلید مینیاتوری را به طور معمول از 6 آمپر تا 63  آمپر تولید می کند.شرکت الک..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)