منو
سبد خرید

چینت الکتریک

چینت الکتریک

چینت الکتریک chint electric

 

شرکت  چینت الکتریک یا چانت الکتریک (chint electric)، یک شرکت چینی است که در سال 1984 تأسیس شد. این شرکت در زمینه طراحی، تولید و عرضه تجهیزات برق صنعتی و تجهیزات تابلو برق  فعالیت می کند. چینت الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات برق صنعتی در چین شناخته می شود.

 

این شرکت محصولاتی مانند قطعات و تجهیزات برق (نظیر کلید مینیاتوری، رله، کلید اتوماتیک،کلید حرارتی ،بیمتال ،کنتاکتور ،دژنگتور خلا)، تجهیزات حمل و نقل برق (نظیر ترانسفورماتورها و تولیدکننده های برق) و تجهیزات اتوماسیون صنعتی نظیر تجهیزات اتوماسیون، PLC و درایوهای صنعت را تولید می کند.

 

چینت الکتریک  به دلیل کیفیت بالا و قیمت رقابتی محصولات خود، محبوبیت زیادی در بازارهای داخلی و خارجی دارد. این شرکت همچنین با تلاش برای نوآوری مداوم و بهبود فن آوری، به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت برق شناخته می شود.

 

علاوه بر تولیدکننده تجهیزات برق،چینت الکتریک Chint Electric در زمینه سیستم های توزیع برق و هوشمندسازی ساختمان نیز فعالیت می کند. این شرکت به ارائه راه حل های کامل برای نیازهای برق در صنایع مختلف و ساختمان ها متمرکز است.

 

در طول سال ها، چینت الکتریکChint Electric به شکل گسترده ای به صدور محصولات خود به بیش از 100 کشور و منطقه جهانی می پردازد. شرکت بر اساس اعتبار بالا و کیفیت برتر محصولاتش، به عنوان یکی از علامت های تجاری معتبر در صنعت برق شناخته می شود.

 

به طور کلی،چینت الکتریک Chint Electric  یک شرکت بزرگ و قدرتمند در صنعت برق است که با تولید و عرضه محصولات متنوع و کیفیت بالا، در بازارهای داخلی و بین المللی موجودیت قوی دارد.

برخی از محصولات تابلویی چینت الکتریک عبارتند از:

کلیدهای مینیاتوری سری NB1,NB7,EB 

کار کلید مینیاتوری چینت الکتریک حفاظت بخشی از مدار در مقابل اتصال کوتاه و اضافه بار می باشد.کلید مینیاتوری در تیپهای B,C,D که در مصارف صنعتی و روشنایی کاربرد دارد.

کلیدهای اتوماتیک ثابت و متغیر NM1,NM8

کنتاکتورهای NC1,NC7

بیمتال چینت الکتریک

کلید حرارتی چینت الکتریک

کلیدهای چنج اور NH40 , NZ7

ایزولاتورهای چینت الکتریک 

فروشگاه زاگرس صنعت نماینده رسمی محصولات چینت الکتریک آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NZ7 250H/3 225A
کلید دوطرفه 225 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NZ7 250H/3 225Aساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل موتور دار و کاملا اتوماتیک می باشد.همچنین د..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NZ7 400H/3 400A
کلید دوطرفه 400 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NZ7 4000H/3 400Aساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل موتور دار و کاملا اتوماتیک می باشد.همچنین ..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NZ7 630H/3 630A
کلید دوطرفه 630 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NZ7 630H/3 630Aساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل موتور دار و کاملا اتوماتیک می باشد.همچنین د..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-1000/3CS
کلید دوطرفه 1000 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-1000/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که ..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-125/3CS
کلید دوطرفه 125 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-125/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که جر..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-1250/3CS
کلید دوطرفه 1250 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-1250/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که ..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-160/3CS
کلید دوطرفه 160 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-160/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که جر..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-250/3CS
کلید دوطرفه 250 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-250/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که جر..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-400/3CS
کلید دوطرفه 400 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-400/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که جر..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NH40-630/3CS
کلید دوطرفه 630 آمپر برق شهر ژنراتور چینت الکتریک کد NH40-630/3CSساخت شرکت چینت الکتریک CHINT ELECTRIC و از کشور چین می باشد.به عنوان کلید اصلی می تواند استفاده شود.مکانیزم این مدل کلید دو طرفه چینت الکتریک به شکل دستی می باشدکنتاکتها به گونه ای طراحی شده است که جر..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: EB
کلید مینیاتوری تکفاز چینت تیپ ebاین کلید مینیاتوری یکی از مقرون به صرفه ترین کلیدهای مینیاتوری است که توسط شرکت چینت الکتریک تولید شده است این کلید دارای قدرت قطع 4500 ولت آمپر ولتاژ کاری 250 ولت AC می باشد و از آمپر 2 تا 63 آمپر تولید می شود همچنین این کلید از مابقی این فیوزها قیمت منا..
0 تومان
تولید کننده: چینت الکتریک مدل: NB7
کلید مینیاتوری یا MCB تیپ NB7 چینت الکتریککلید مینیاتوری چینت الکتریک تیپ NB7 ساخت کشور چین و با قدرت قطع 6 کیو آمپر به صورت تکفاز،دوپل و سه فاز و از 2 آمپر تا 63 آمپر موجود می باشدکلید مینیاتوری چینت تیپ NB7 دارای استاندارد بین المللی IEC60898-1 و EN60898-1 دارای گواهی تایید توانیر..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)